Praca szuka człowieka

Praca z Agencją Zatrudnienia, Praca tymczasowa, oferty pracy za granicą

Praca szuka człowieka

Praca tymczasowa i sezonowa w Polsce dla Ukraińców

Z najnowszych badań wynika, iż polscy pracodawcy chętnie współpracują z tutejszymi agencjami pracy tymczasowej, gdzie zgłaszają się Ukraińcy, poszukujący pracy. Agencja załatwia wszelkie kwestie dotyczące legalności pobytu danej osoby na terenie Polski, a także możliwość podjęcia tutaj pracy. Czasy, kiedy pracownik zza wschodniej granicy kojarzył się z nierzetelnością, brakiem chęci do pracy i nadużywaniem alkoholu, dawno minęły. Dzisiaj widać, że ukraińscy pracownicy przykładają się do wykonywanych obowiązków, a także są sumienni i uczciwi.
Główną motywacją naszych sąsiadów zza wschodniej granicy są dobre zarobki, a także możliwość rozpoczęcia lepszego życia wraz z całą rodziną. Tutejsze stawki proponowane przez polskich pracodawców są dla Ukraińców zadowalające. Przeciętne wynagrodzenie, choć dla polskiego pracownika nie jest atrakcyjne, będzie dla Ukraińca satysfakcjonujące, co jest korzystnym rozwiązaniem dla obu stron. Dla obywateli Ukrainy przygotowaliśmy oferty pracy w Polsce, (robota v polshe) na aterima.pl

Robota v Polshe

Praca tymczasowa w Polsce dla Ukraińców jest dla nich niezwykle ważna i często godzą się na pracę przez wiele godzin, aby móc wesprzeć swoją rodzinę pozostającą w kraju. Im więcej godzin pracują, tym więcej zarobią, więc jest to dla nich czynnik motywujący, a dla pracodawcy zapewnienie płynności w firmie. Ponadto Ukraińscy pracownicy mają zapewnione znacznie lepsze warunki pracy, niż w swoim kraju i chodzi tu nie tylko o wynagrodzenie, ale również o BHP, czy kulturę pracy.
Polscy pracodawcy oferują pracę tymczasową dla Ukraińców najczęściej poprzez agencje pracy tymczasowej, która zapewnia, że zatrudniani cudzoziemcy posiadają prawo do legalnego pobytu w Polsce, odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie. W zależności od wymagań, agencja może zapewniać również obsługę kadrową, wypłacać wynagrodzenie, czy też sprawować nadzór nad pracownikami, którzy zostali zatrudnieni poprzez agencję. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla polskich przedsiębiorców, ponieważ nie muszą borykać się z licznymi formalnościami i zatrudnić od zaraz ukraińskich fachowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *