Praca szuka człowieka

Praca z Agencją Zatrudnienia, Praca tymczasowa, oferty pracy za granicą

Praca szuka człowieka

Praca sezonowa we Francji

Praca tymczasowa to forma zatrudnienia, w której udział biorą trzy strony: pracownik tymczasowy, Agencja Pracy Tymczasowej, a także jej klient, czyli nasz pracodawca. Zatrudnienie odbywa się tu na podstawie umowy o pracę tymczasową, a praca taka wykonywana jest od kilku do kilkunastu miesięcy. Coraz więcej osób poszukuje pracy za granicą i nie ma co się dziwić – korzystniejsze zarobki i warunki zatrudnienia, a także wizja lepszej przyszłości kusi każdego. Jednym z najchętniej odwiedzanych przez nas krajów jest Francja. Gdy się temu przyjrzymy, rzeczywiście oferty pracy we Francji są liczne i niezwykle różnorodne, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Praca tymczasowa we Francji

Taki format zatrudnienia szczególnie odpowiada młodym ludziom, którzy podejmują pracę razem ze studiami za granicą. Często młodzi ludzie przez długi czas współpracują z daną agencją, jeśli pracodawcy są z nich zadowoleni. W ten sposób mają zawsze zapewnioną dorywczą pracę, a więc stały dochód. Co więcej, istnieje możliwość, że pracodawca zdecyduje się zatrudnić pracownika wewnętrznie, czyli już bez pośrednictwa agencji pracy tymczasowej, jeśli jest z niego zadowolony. Przykładowe oferty pracy we francji znajdziesz tutaj: https://praca.aterima.pl/praca-we-francji

Praca tymczasowa daje pracownikowi poczucie bezpieczeństwa, prawo do płatnego urlopu, okresu wypowiedzenia, ubezpieczenia zdrowotnego, czy prawo do zasiłku chorobowego. Nasi pracownicy cieszą się coraz większą renomą za granicą, dlatego też oferty pracy we Francji są tak różnorodne i atrakcyjne. Badania dowodzą, że względem poprzedniego roku ilość ofert pracy we Francji kierowana do Polaków wzrosła aż o 30%. To oznacza, że nie tylko jesteśmy mile widziani na francuskim rynku, ale również sprawdzamy się jako fachowcy. Najczęściej ogłoszenia pochodzą z branży przemysłowej, a także usługowej. To, co dodatkowo przemawia za pracą w tym kraju, to krótszy miesięczny czas pracy, konieczność posiadania wyłącznie podstaw języka francuskiego, a także lepiej płatne nadgodziny – takie warunki sprawiają, że podchodzimy do każdej pracy poważnie i szanujemy ją, co przekłada się na zadowolenie pracodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *